Katalog

Napište nám

Podmínky

Registrace

Nákup prostřednictvím našeho e-shopu je možný pro registrované i neregistrované uživatele.

Pro novou registraci stačí kliknout v horním menu na položku "registrace", vyplnit potřebné údaje a zahájit nákup v e-shopu.

Pro již registrované úživatele se stačí do systému přihlásit pomocí uživatelského jména a hesla a zahájit výběr požadovaného zboží.

Doprava a způsob úhrady objednaného zboží

Veškeré zboží objednané v našem e-shopu zasíláme buď přepravní firmou Toptrans či Geis Parcel (pro zásilky do 20 kg) nebo si je lze vyzvednout osobně na naší prodejně (Milčice 106, 289 11 Pečky) Otvírací doba: Po-Pá 8:00 - 15:30 hod).  

Dodací lhůty

Veškeré objednávky z našeho e-shopu vyřizujeme nejpozději do 2 pracovních dnů. V případě, že zboží nemáme skladem, budeme Vás o této skutečnosti neprodleně informovat telefonicky nebo e-mailem.

Ochrana osobních údajů

Internetový obchod SAVA TRADE se zavazuje, že bude chránit Vámi poskytnutá data, která musela být uvedena při realizaci objednávky.
Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Společnost SAVA TRADE, spol.r.o. veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu a neposkytuje je třetím osobám. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu nutnému pro bezproblémové doručení zboží. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá společnost SAVA TRADE,spol.r.o. s jejich osobními údaji výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst. 6.
Osobní údaje je možno na žádost zákazníka vymazat z naší databáze.

Aktuality a Akce

Zrušení prodeje těsnících profilů a tiskařských gum od 1.7.2019

Vážení obchodní partneři dovolujeme si Vás upozornit, že od 1.7.2019 končí prodej těsnících profilů a tiskařských gum.kontakty zůstávají stejné.

Zrušení eshopu

Vážení obchodní partneři,


rádi bychom Vám oznámili, že od 31.3.2019 budou zrušeny veškeré eshopy. Kontaktujte prosím manažery každého oddělení na mobil či email. Vše najdete v kontaktech.


Děkujeme za pochopení


 

Válečky na dopravníkové tratě a pogumování poháněcích bubnů

Vážení obchodní partneři,


rádi bychom Vám oznámili, že jsme rozšířili prodejní sortiment o válečky na dopravníkové tratě a o pogumování poháněcích bubnů metodou za tepla i za studena.
Info pan Holeka (tel. 602 184 153, e-mail: pasy@savatrade.cz)


 

Zobrazit starší aktuality