Katalog

Napište nám

Podmínky

Registrace

Nákup prostřednictvím našeho e-shopu je možný pro registrované i neregistrované uživatele.

Pro novou registraci stačí kliknout v horním menu na položku "registrace", vyplnit potřebné údaje a zahájit nákup v e-shopu.

Pro již registrované úživatele se stačí do systému přihlásit pomocí uživatelského jména a hesla a zahájit výběr požadovaného zboží.

Doprava a způsob úhrady objednaného zboží

Veškeré zboží objednané v našem e-shopu zasíláme buď přepravní firmou Toptrans či Geis Parcel (pro zásilky do 20 kg) nebo si je lze vyzvednout osobně na naší prodejně (Milčice 106, 289 11 Pečky) Otvírací doba: Po-Pá 8:00 - 15:30 hod).  

Dodací lhůty

Veškeré objednávky z našeho e-shopu vyřizujeme nejpozději do 2 pracovních dnů. V případě, že zboží nemáme skladem, budeme Vás o této skutečnosti neprodleně informovat telefonicky nebo e-mailem.

Ochrana osobních údajů

Internetový obchod SAVA TRADE se zavazuje, že bude chránit Vámi poskytnutá data, která musela být uvedena při realizaci objednávky.
Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Společnost SAVA TRADE, spol.r.o. veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu a neposkytuje je třetím osobám. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu nutnému pro bezproblémové doručení zboží. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá společnost SAVA TRADE,spol.r.o. s jejich osobními údaji výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst. 6.
Osobní údaje je možno na žádost zákazníka vymazat z naší databáze.

Aktuality a Akce

Zrušení prodeje těsnících profilů a tiskařských gum od 1.7.2019

Vážení obchodní partneři dovolujeme si Vás upozornit , že od 1.7.2019 končí prodej těsnících profilů a tiskařských gum.kontakty zůstávají stejné.

Zrušení eshopu

Vážení obchodní partneři,


rádi bychom Vám oznámili,že od 31.3.2019 budou zrušeny veškeré eshopy. Pracuje se na vytvoření nových stránek s eshopem. Kontaktujte prosím manažery každého oddělení na mobil či email. Vše najdete v kontaktech.


Děkujeme za pochopení


 

Válečky na dopravníkové tratě a pogumování poháněcích bubnů

Vážení obchodní partneři,


rádi bychom Vám oznámili, že jsme rozšířili prodejní sortiment o válečky na dopravníkové tratě a o pogumování poháněcích bubnů metodou za tepla i za studena.
Info pan Bucek(tel.724 028 960,e-mail: pasy@savatrade.cz)


 

Zobrazit starší aktuality